Panoramy Wadowice 360° - wirtualne zwiedzanie, wirtualne wycieczki

Panoramy 360°

Systemy wirtualnych wycieczek

Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych form prezentacji wnętrz oraz miast oparta na systemie wirtualnego zwiedzania. System posiada funkcję nawigacji, która pozwala na obejrzenie całego obiektu z każdym detalem. Na panoramie mogą być umieszczone punkty np. na drzwiach, ścieżce w parku czy ogrodzie pozwalające przejść do następnego pomieszczenia lub otoczenia. Ciekawą funkcją jest także umieszczenie dźwięków, zbliżając się do rzeki usłyszymy szum wody, oglądając muzeum usłyszmy głos oprowadzającego nas przewodnika.

Zdjęcia panoramiczne

Bardzo ciekawym rodzajem zdjęć są zdjęcia panoramiczne, głównie wykorzystywane dla potrzeb stron internetowych oraz druku. Zdjęcie panoramiczne obejmuje obszar kilkunastokrotnie większy niż kadr normalnego aparatu. Zdjęcia panoramiczne udostępniamy w wysokiej rozdzielczości w formacie JPG/TIFF.

Zdjęcia obrotowe

Fotografia 360° pozwala na obejrzenie detali produktu z każdej strony. Fotografia obrotowa wykorzystywana jest głównie do przedstawienia przedmiotów na stronach internetowych, w spotach reklamowych czy na targach i wystawach w postaci prezentacji multimedialnej.

obrotowe

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania panoram oraz systemów wirtualnych wycieczek. Jeżeli są Państwo zainteresowani wykonaniem panoram 360° to zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy.